Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Darłowo tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach grupa ludzi pracuje zakupy przez internet. Jest zatem bezpieczne przede wszystkim ze względu na gamę owoców dodatkowo ich rodzajów, jakie możemy zlokalizować w budów. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, i już jutro paczka z drogim przedmiotem uważa się w własnych rękach. A wtedy wszystko bez poruszania się z łóżka! Jest zatem idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kołobrzeg

Nowa firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na sprzedaży paczek, i jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest do tyłu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na moment próbny. Kosztuje on 150 jasnych plus jest dodatkowe oddanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest zatem szczególnie dobra propozycja dla inwestorów, którzy właśnie wchodzą na zbyt dodatkowo nie wiedzą, który będzie popyt na dany towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie krótsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kołobrzeg

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, jak a też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas trwania umowy, a oraz zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcy już następnego dnia. Jest zatem wyjątkowo modne w okresie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka pewno istnieć na miarę złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Mali Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy oddać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kołobrzeg

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkich Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W liczbom przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W innym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych rozpoczynają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma dalej będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dobraną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a więcej możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w relacje z potrzeb. Cena za paliwo jest i wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w naszej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest ciepły zarówno na stosunek z trudniejszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy skontaktować się z nazwą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można też skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest daleko łatwe – wystarczy wejść na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, idziemy do rozliczenia również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kołobrzeg

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments